Aktuálně z klubu a Svazu lyžařů ČR

 

Dne 12.5.2022 se konala členská schůze lyžařského klubu LK Slovan K.Vary. Na programu schůze bylo například zhodnocení uplynulé sezony 2021/22, předložení finanční zprávy a výsledku hospodaření klubu za rok 2021, odsouhlasení nového rozpočtu pro rok 2022. Dále zde byly odsouhlaseny členské příspěvky na nadcházející sezonu, jejichž výše byla...

V sobotu 28. května byla za přítomnosti rodiny a přátel Aleše Vernera slavnostně odhalena "Alešova lavička". Lavička je umístěna "na boulích" v upomínku na chlapíka, který srdečně pomáhal se zajištěním organizace téměř všech slovaňáckých závodů, které naše generace pamatuje. Až půjdete kolem, posaďte se tu a věnujte mu tichou vzpomínku.

Zveme všechny členy na valnou hromadu Lyžařského klubu Slovan K. Vary z.s., která se koná ve čtvrtek 12. května 2022 od 17:00 hodin v aule Prvního českého gymnázia v Karlových Varech.

Další smutná zpráva... V pondělí 29. března nás po boji s těžkou nemocí navždy opustila Sváťa Nováková. Upřímnou soustrast celé rodině 🖤.

V neděli 27. března vyrážíme na lyžích (nebo pěšky?) na Ježíškovu cestu v rámci tradiční DÁMSKÉ JÍZDY. Letos ve stylu antickém. Těšíme se na všechny malé i velké bohyně, harpie, sirény, můzy a další postavy spjaté s antickým Řeckem.