Sportovní příměstský tábor     19. - 23. 8. 2024

02.06.2024

Sportovní tábor pro děti 6-12 let, které si chtějí užít zábavu, vyzkoušet různé sporty, hry a výlety a to vše pod taktovkou trenérů lyžařského klubu Slovan Karlovy Vary.

Čeká nás 5 dní plných zábavy, sportovních aktivit a dovednostních soutěží, výletů a zážitků společně s novými kamarády. Každodenní pestrý program pod vedením trenérů LK Slovan Karlovy Vary od 8:00 do 17:00. Stravování v podobě oběda a odpolední svačiny včetně pitného režimu je zajištěno.

Kdy: 19.-23.8.2024

Cena: 3.500,- Kč (v případě sourozenců je cena 3.100,- Kč / účastník)

Kde: Základnou nám bude areál Svatošky dětský ráj

Jak se přihlásit: Zašlete vyplněnou přihlášku na oddil@lkslovan.cz a uhraďte cenu tábora na BÚ č. 3886150/0300 (VS: rodné číslo dítěte; POZN.: jméno a příjmení dítěte). Po obdržení vyplněné přihlášky a připsání platby za tábor na náš účet Vám potvrdíme zarezervované místo.

Rámcový program*:

Sraz účastníků 8:00 parkoviště u Dětské vesničky SOS Doubí a vyzvedávání děti v 17:00 tamtéž

Pondělí: soutěživé a seznamovací hry, míčové hry

Úterý: pádlujeme na řece, olympijské disciplíny, míčové hry

Středa: výlet na Boží Dar

Čtvrtek: orientační aktivity, míčové hry, pohybové hry

Pátek: olympijské hry, vyhlášení soutěží

*Program se může operativně měnit na základě např. počasí

Stravování: Každý den teplý oběd a odpolední svačina (bezlepkové svačiny nezajišťujeme, nutno přinést vlastní) včetně pitného režimu.

Co s sebou: Na tábor vybavte děti vhodným sportovním oblečením, obuví (tenisky příp. boty do vody dle programu) a náhradním oblečením. Malý batůžek, plavky, ručník, pokrývku hlavy, pláštěnku.

Cena zahrnuje: 5 dnů zábavného programu 8:00 - 17:00, kvalifikované instruktory z řad trenérů LK Slovan K.Vary, každodenní stravu a pitný režim, výlety, drobné ceny do soutěží a her, náklady na půjčovné sportovního vybavení,…