Lyžaři LK Slovan K. Vary získali 9 ocenění v rámci ankety o Nejúspěšnějšího sportovce roku 2022

17.04.2023

Celkem sedm běžců na lyžích z LK Slovan K. Vary od žáků přes dorostence a juniory až po dospělé bylo oceněno na slavnostním vyhlašování Nejúspěšnějších sportovců Karlovarska za rok 2022, které 13. dubna pořádala Sportovní unie Karlovarska ve spolupráci se statutárním městem Karlovy Vary.

Mezi nejlepšími kolektivy uspěla také naše štafeta dorostenců, která na MČR obsadila 2. místo a smíšené družstvo  mladšího žactva, které v soutěži týmů vybojovalo na republikových závodech rovněž 2. místo.

Všem oceněným sportovcům gratulujeme a přejeme jim mnoho sportovních úspěchů v dalších letech.

OPA CUP - 2. místo

MČR - 1x 1.místo 10km klasicky, 2x 2.místo sprint klasicky a 7,5km bruslení MČR na kolečkových lyžích - 2. místo sprint + 3. místo 10 km bruslení Na základě výsledků nominován do RDJ

LUKÁŠ ŠTĚRBA

HNT - MČR - 2 x 1. místo klasicky s intervalovým startem a klasicky s hromadným startem