Aktuálně z klubu a Svazu lyžařů ČR

 

Skupina zhruba 20 lyžařů se připravovala od května na následující sezónu. Převážná část letní přípravy probíhala na Božím Daru, v Karlových Varech, na dráze pro kolečkové lyže v Oberwiesenthalu a na letním soustředění v italském Passo Tonale jsme chodili ve vysokých horách. Letní přípravu jsme zakončili na podzim sérií přespolních běhů, na kterých...

Ve středu 1.3.2023 se v areálu Jahodová louka u Božího Daru uskutečnil závod v obratnostním běhu na lyžích LYŽUJ LESY, určený pro děti ze základních škol.

Vážení sportovní přátelé, s lítostí Vám musíme sdělit, že akce Štít Krušných hor, který se měl uskutečnit o tomto víkendu 7. a 8.1.2023, jsme nuceni z důvodu špatných sněhových podmínek ZRUŠIT. Moc nás to mrzí. Doufáme, že brzy nasněží. O náhradním termínu Vás včas budeme informovat.

Po dvouleté pauze se na lyžařskou scénu vrací seriál závodů LYŽUJ LESY, jehož cílem je přilákat děti na atraktivní závody a následně je formou přihlášení do vybraného lyžařského klubu přivést k pravidelnému sportování.