Memoriál Radky Máchové 2017

Na tradiční závody v Teplicích, resp. Novém Městě v Krušných Horách, jsme se z Karlových Varů vypravili autobusem. A samozřejmě jsme tam jeli posbírat co nejlepší výsledky. Memoriál Radky Máchové je zařazen do seriálu závodů Ski série. Závodníky jsme tak měli od mladších žáků a žákyň.

V sobotním závodě klasickou technikou byla nejlepší z mladších žákyň na 1. místě Tereza Kolovratová, 2. a 3. placku pak braly Kačka Harakalová a Anička Peřinová.. a i další místa pobrali Slovaňáci. V mladších žácích vyhrál Tobík Košina, druhý byl o 2,5 s Miki Bešta. Starší žákyně vyhrála místní závodnice, ale hned na 2. místě byla Adéla Kolovratová a 6. místě Karolína Dvorská. Starší žáky vyhrál Adam Muller, na 2. místě pak byl Mates Bauer, který porazil i vítěze z ČP Štěpána Zunu.

V neděli se jely americké štafety s trochou obratnosti. Na kilometrovém okruhu byl slalom, boule, jízda po jedné lyži apod. Kategorii mladších žákyň vyhrály holky ve složení K. Harakalová, A. Bauerová a L. Zatloukalová. Další vítěznou štafetou byla ta v kategorii starších žáků ve složení M. Bešta, A. Muller a H. Kotraba. Dále jsme měli tři štafety na druhých místech.